Strona główna


     Cennik


     Tygodniowy Program TV


     Informacje o nadawcy


     Kontakt z nami


     Polecane strony

⬆    RAMÓWKA PROGRAMU LOKALNEGO    ⬆



WYDARZENIA W REGIONIE


; ; ;  ; ; ;  ; ; ;  ; ; ;  ; ; ; 



Program TV - emisja całodobowa



Poniedziałek - 20 marca


16.00      Flesz - program informacyjny
16.15      Jaroslav Rudis w Miejskiej Bibliotece Publicznej – spotkanie autorskieamiennej Górze
17.15      Koncert zespołu Reaktywacja w CBK Pisarzowice
18.15      W hołdzie Powstańcom Warszawskim

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Wtorek - 21 marca


16.00      Flesz - program informacyjny
16.15      Jaroslav Rudis w Miejskiej Bibliotece Publicznej – spotkanie autorskieamiennej Górze
17.15      Koncert zespołu Reaktywacja w CBK Pisarzowice
18.15      W hołdzie Powstańcom Warszawskim

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Środa - 22 marca


16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      XXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK – eliminacje powiatowe grupa młodsza
17.00      Pożegnanie Józefa Czekańskiego – proboszcza parafii Wniebowzięcia NMP w Lubawce
18.20      Koncert zespołu JuRaDa

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Czwartek - 23 marca


16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      XXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK – eliminacje powiatowe grupa młodsza
17.00      Pożegnanie Józefa Czekańskiego – proboszcza parafii Wniebowzięcia NMP w Lubawce
18.20      Koncert zespołu JuRaDa

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Piątek - 24 marca

16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      Konferencja prasowa burmistrza Kamiennej Góry – temat: modernizacja zalewu
17.00      XXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK – eliminacje powiatowe grupa starsza
18.05      Występ Edwarda Muszczyńskiego
18.35      Biesiada z folklorem – Złote Nutki

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Sobota - 25 marca

16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      Konferencja prasowa burmistrza Kamiennej Góry – temat: modernizacja zalewu
17.00      XXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK – eliminacje powiatowe grupa starsza
18.05      Występ Edwarda Muszczyńskiego
18.35      Biesiada z folklorem – Złote Nutki

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 9.00 dnia następnego




Niedziela - 26 marca


09.00      Transmisja Mszy Świętej z parafii pw. M.B.Różańcowej w Kamiennej Górze

10.00      Flesz - program informacyjny
10.10      Konferencja prasowa burmistrza Kamiennej Góry – temat: modernizacja zalewu
11.00      XXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK – eliminacje powiatowe grupa starsza
12.05      Występ Edwarda Muszczyńskiego
12.35      Biesiada z folklorem – Złote Nutki

Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




* powtórki nie dotyczą relacji na żywo




Copyright © 2008 Program lokalny | TV Kamienna Góra. Projekt i wykonanie: TV Kamienna Góra
internet: www.tvkg.eu | e-mail: studio@tvkg.eu