Strona główna


     Cennik


     Program TV


     Gdzie nadajemy


     Kontakt z nami


     Polecane strony

PROGRAM TYGODNIA


________________________________________________________________________________________________

Z A P O W I E D Z I / Z A P R O S Z E N I A / O G Ł O S Z E N I A


; ; ;   ; ; ;  ; ; ;  ; ; ;  ; ; ; 
________________________________________________________________________________________________

R E K L A M A

http://www.kinozarogiem.pl/nasze-kina/237                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Twoja telewizja w Twoim mieście - www.tvkg.eu | Grupa Medialna i TV Kamienna Góra


Twoja telewizja w Twoim mieście - www.tvkg.eu | Grupa Medialna i TV Kamienna Góra

Program TV - emisja całodobowa


Poniedziałek - 19 sierpnia

16.00     Flesz – program informacyjny
16.10     Karkonosze na dawnych grafikach – wykład i prezentacja slajdów – Petr Bergmann
17.35     Castle Dreams – Green Water Festiwal
18.30     Święto Miasta Lubawka 2019 – Zumba Summer Party


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Wtorek - 20 sierpnia

16.00     Flesz – program informacyjny
16.10     Karkonosze na dawnych grafikach – wykład i prezentacja slajdów – Petr Bergmann
17.35     Castle Dreams – Green Water Festiwal
18.30     Święto Miasta Lubawka 2019 – Zumba Summer Party


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego



Środa - 21 sierpnia

16.00     Flesz – program informacyjny
16.10     Wakacje z Centrum Kultury – Bursztynowe wariacje
16.40     Dyzio na drodze – teatr Herbi
17.20     The Missing Part – koncert


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Czwartek - 22 sierpnia

16.00     Flesz – program informacyjny
16.10     Wakacje z Centrum Kultury – Bursztynowe wariacje
16.40     Dyzio na drodze – teatr Herbi
17.20     The Missing Part – koncert


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Piątek - 23 sierpnia

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     XVII Zlot Krasnali w Gorzeszowie
16.30     W Krainie Wygasłych Wulkanów
17.10     Less is Lessie– Green Water Festiwal
17.50     XIV Kamiennogórska Biesiada z Piosenką – Złota Jesień
18.10     XIV Kamiennogórska Biesiada z Piosenką – Grzędowianki
18.30     „Wieczornica o Bolku II i Piastach„


Programy powtarzane są co 3 godziny




Sobota - 24 sierpnia

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     XVII Zlot Krasnali w Gorzeszowie
16.30     W Krainie Wygasłych Wulkanów
17.10     Less is Lessie– Green Water Festiwal
17.50     XIV Kamiennogórska Biesiada z Piosenką – Złota Jesień
18.10     XIV Kamiennogórska Biesiada z Piosenką – Grzędowianki
18.30     „Wieczornica o Bolku II i Piastach„


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 9.00 dnia następnego





Niedziela - 25 sierpnia

9.00      Msza Święta - Transmisja na żywo


10.00     Flesz – program informacyjny
10.15     XVII Zlot Krasnali w Gorzeszowie
10.30     W Krainie Wygasłych Wulkanów
11.10     Less is Lessie– Green Water Festiwal
11.50     XIV Kamiennogórska Biesiada z Piosenką – Złota Jesień
12.10     XIV Kamiennogórska Biesiada z Piosenką – Grzędowianki
12.30     „Wieczornica o Bolku II i Piastach„


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego






* powtórki nie dotyczą relacji na żywo




Copyright © 2008 Program lokalny | TV Kamienna Góra. Projekt i wykonanie: Krzysztof Zagrodny
internet: www.tvkg.eu | e-mail: studio@tvkg.eu | logowanie do poczty